БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1121L2 MOD HEAVY METAL
GUESS

W1121L2 MOD HEAVY METAL

Шифра на артикл: 16887
Šifra proizvođača: MOD HEAVY METAL
0 МКД
9.990 МКД
8.991 МКД
Заштеда: 999 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.651 МКД
Заштеда 10%
17.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.861 МКД
Заштеда 10%
14.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.401 МКД
Заштеда 10%
14.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
18.891 МКД
Заштеда 10%
20.990 МКД
Количина: 1