БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
7540-3 Nordstern
7540-3 Nordstern
7540-3 Nordstern
7540-3 Nordstern
ZEPPELIN

7540-3 Nordstern

Шифра на артикл: 16617
Šifra proizvođača: Nordstern
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ZEPPELIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Датум, Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
18.441 МКД
Заштеда 10%
20.490 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
12.771 МКД
Заштеда 10%
14.190 МКД
Додадено во омилени
11.601 МКД
Заштеда 10%
12.890 МКД