БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
90015-01 Pocket
90015-01 Pocket
90015-01 Pocket
90015-01 Pocket
ROYAL LONDON

90015-01 Pocket

Шифра на артикл: 16296
Šifra proizvođača: Pocket
0 МКД
6.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROYAL LONDON
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
18.090 МКД
Додадено во омилени
21.590 МКД
Додадено во омилени
18.490 МКД