GR-B100-1A3
GR-B100-1A3
GR-B100-1A3
GR-B100-1A3
GR-B100-1A3 GR-B100-1A3
GR-B100-1A3 GR-B100-1A3
GR-B100-1A3 GR-B100-1A3
GR-B100-1A3 GR-B100-1A3
G-SHOCK

GR-B100-1A3

Шифра на артикл: 16253
0 МКД
23.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 12.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 53,8
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, Аларм, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга