БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
KCC222 Heart
JACQUES FAREL KIDS

KCC222 Heart

Шифра на артикл: 16223
Šifra proizvođača: Heart
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES FAREL KIDS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 24
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Розева
Стил Детски
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.651 МКД
Заштеда 10%
7.390 МКД
Додадено во омилени
11.061 МКД
Заштеда 10%
12.290 МКД
Додадено во омилени
4.745 МКД
Заштеда 50%
9.490 МКД
Додадено во омилени
1.521 МКД
Заштеда 10%
1.690 МКД