БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
CRA24002 CLUSONE
CERRUTI 1881

CRA24002 CLUSONE

Шифра на артикл: 16201
Šifra proizvođača: CLUSONE
0 МКД
11.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.690 МКД
Додадено во омилени
22.990 МКД
Додадено во омилени
16.590 МКД
Додадено во омилени
3.190 МКД