БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
B640WD-1A B640
B640WD-1A B640
B640WD-1A B640
B640WD-1A B640
CASIO VINTAGE

B640WD-1A B640

Шифра на артикл: 15706
Šifra proizvođača: B640
0 МКД
2.290 МКД
2.061 МКД
Заштеда: 229 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35 X 38,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.031 МКД
Заштеда 10%
15.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.011 МКД
Заштеда 10%
17.790 МКД
Количина: 1