БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
B640WC-5A B640
B640WC-5A B640
B640WC-5A B640
B640WC-5A B640
CASIO VINTAGE

B640WC-5A B640

Шифра на артикл: 15705
Šifra proizvođača: B640
0 МКД
4.190 МКД
3.771 МКД
Заштеда: 419 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 35 X 38,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.861 МКД
Заштеда 10%
14.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.394 МКД
Заштеда 40%
13.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.591 МКД
Заштеда 10%
13.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.021 МКД
Заштеда 10%
16.690 МКД
Количина: 1