БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EFV-550P-1A
EDIFICE

EFV-550P-1A

Шифра на артикл: 15689
0 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 47
Функција на часовник Датум, Илуминација, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
17.990 МКД
Додадено во омилени
13.790 МКД
Додадено во омилени
17.490 МКД