БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
7038-3 Hindenburg Moonphase
7038-3 Hindenburg Moonphase
7038-3 Hindenburg Moonphase
7038-3 Hindenburg Moonphase
ZEPPELIN

7038-3 Hindenburg Moonphase

Шифра на артикл: 15418
Šifra proizvođača: Hindenburg Moonphase
0 МКД
19.990 МКД
19.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ZEPPELIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Месечеви мени, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.690 МКД
Заштеда 28%
10.690 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД
Заштеда 25%
12.190 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 38%
9.690 МКД