1781790 CARLY
1781790 CARLY
1781790 CARLY
1781790 CARLY
1781790 CARLY
1781790 CARLY
TOMMY HILFIGER

1781790 CARLY

Шифра на артикл: 15377
Šifra proizvođača: CARLY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Крем
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло