БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
1781863 LYNN
TOMMY HILFIGER

1781863 LYNN

Шифра на артикл: 15374
Šifra proizvođača: LYNN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
23.990 МКД
Додадено во омилени
13.990 МКД
Додадено во омилени
11.390 МКД
Додадено во омилени
12.090 МКД