1781893 BLAKE
1781893 BLAKE
1781893 BLAKE
1781893 BLAKE
1781893 BLAKE
1781893 BLAKE
TOMMY HILFIGER

1781893 BLAKE

Шифра на артикл: 15369
Šifra proizvođača: BLAKE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
20.691 МКД
Заштеда 10%
22.990 МКД
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Додадено во омилени
6.354 МКД
Заштеда 40%
10.590 МКД