БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1-2001G MILANO
1-2001G MILANO
1-2001G MILANO
1-2001G MILANO
1-2001G MILANO
1-2001G MILANO
JACQUES LEMANS

1-2001G MILANO

Шифра на артикл: 15331
Šifra proizvođača: MILANO
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.474 МКД
Заштеда 40%
25.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.474 МКД
Заштеда 40%
25.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.343 МКД
Заштеда 30%
10.490 МКД
Количина: 1