GPR-B1000-1E
G-SHOCK

GPR-B1000-1E

Шифра на артикл: 15115
0 МКД
61.990 МКД
61.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Каучук
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 57,7 X 60,3
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, GPS, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Алтиметар, Атомско сметање (MULTI BAND 6), Барометар, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Дигитален компас, Илуминација, Индикатор на батерија, Календар, Месечеви мени, Навигација, Отпорност на ниски температури, Отпорност на удари и вибрации, Плима и осека, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Охрид, Струга