БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
W1083L1 CHIFFON
W1083L1 CHIFFON
W1083L1 CHIFFON
W1083L1 CHIFFON
W1083L1 CHIFFON
W1083L1 CHIFFON
GUESS

W1083L1 CHIFFON

Шифра на артикл: 14966
Šifra proizvođača: CHIFFON
0 МКД
10.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.790 МКД
Заштеда 16%
25.790 МКД
Додадено во омилени
21.790 МКД
Заштеда 16%
25.790 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Заштеда 25%
7.990 МКД