БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DW-5600HR-1E
G-SHOCK

DW-5600HR-1E

Шифра на артикл: 14958
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8 X 48,9
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.295 МКД
Заштеда 50%
18.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Количина: 1