A500WEA-1E A500
A500WEA-1E A500
A500WEA-1E A500
A500WEA-1E A500
CASIO VINTAGE

A500WEA-1E A500

Шифра на артикл: 14780
Šifra proizvođača: A500
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Слични производи

Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
2.890 МКД
Додадено во омилени
2.890 МКД