БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
NY2676 THE MODERNIST Р
DKNY

NY2676 THE MODERNIST Р

Шифра на артикл: 14593
Šifra proizvođača: THE MODERNIST Р
0 МКД
6.790 МКД
4.753 МКД
Заштеда: 2.037 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DKNY
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
17.090 МКД
Заштеда 19%
21.090 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД