B650WC-5A
CASIO COLLECTION

B650WC-5A

Шифра на артикл: 14506
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO COLLECTION
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Илуминација, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол