БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AR11092 GIANNI T-BAR
AR11092 GIANNI T-BAR
AR11092 GIANNI T-BAR
AR11092 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR11092 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 14373
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
0 МКД
23.990 МКД
23.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
11.690 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
10.990 МКД