РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 4ти ДО 7ми ЈУНИ
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Во рок од 3 до 5 работни денови за секоја онлајн нарачка

DZ1838 FASTBAK
DZ1838 FASTBAK
DZ1838 FASTBAK
DZ1838 FASTBAK
DZ1838 FASTBAK
DZ1838 FASTBAK
DIESEL

DZ1838 FASTBAK

Шифра на артикл: 14229
Šifra proizvođača: FASTBAK
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Титаниум
Боја на ремче Сина
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
Заштеда 40%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
2.990 МКД
Заштеда 30%
4.290 МКД
string(0) ""
string(0) ""