БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
R3271797002 480
R3271797002 480
R3271797002 480
R3271797002 480
R3271797002 480
R3271797002 480
SECTOR

R3271797002 480

Шифра на артикл: 13853
Šifra proizvođača: 480
0 МКД
13.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,3
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
17.290 МКД
Додадено во омилени
13.490 МКД
Додадено во омилени
11.690 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД