DZ1830 NSBB
DIESEL

DZ1830 NSBB

Шифра на артикл: 13802
Šifra proizvođača: NSBB
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
9.981 МКД
Заштеда 10%
11.090 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД
Додадено во омилени
3.714 МКД
Заштеда 40%
6.190 МКД