БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
AR11041 GIANNI T-BAR
AR11041 GIANNI T-BAR
AR11041 GIANNI T-BAR
AR11041 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR11041 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 13799
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Крем
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 14
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
6.433 МКД
Заштеда 30%
9.190 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД