БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
ES3708 JACQUELINE
ES3708 JACQUELINE
ES3708 JACQUELINE
ES3708 JACQUELINE
FOSSIL

ES3708 JACQUELINE

Шифра на артикл: 13451
Šifra proizvođača: JACQUELINE
0 МКД
6.090 МКД
5.481 МКД
Заштеда: 609 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.414 МКД
Заштеда 40%
20.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.481 МКД
Заштеда 10%
6.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.395 МКД
Заштеда 50%
6.790 МКД
Количина: 1