A168WG-9E A168
A168WG-9E A168
A168WG-9E A168
A168WG-9E A168
A168WG-9E A168
A168WG-9E A168
CASIO VINTAGE

A168WG-9E A168

Шифра на артикл: 9523
Šifra proizvođača: A168
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Датум, Дигитален, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Слични производи

Додадено во омилени
19.990 МКД
Додадено во омилени
23.190 МКД
Додадено во омилени
21.190 МКД
Додадено во омилени
12.990 МКД