AR1840 GIANNI T-BAR
AR1840 GIANNI T-BAR
AR1840 GIANNI T-BAR
AR1840 GIANNI T-BAR
AR1840 GIANNI T-BAR
AR1840 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR1840 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 11111
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
0 МКД
27.190 МКД
24.471 МКД
Заштеда: 2.719 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 31
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Шампањ
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
10.843 МКД
Заштеда 30%
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД