БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK3190 DARCI
MK3190 DARCI
MK3190 DARCI
MK3190 DARCI
MICHAEL KORS

MK3190 DARCI

Шифра на артикл: 11025
Šifra proizvođača: DARCI
0 МКД
18.290 МКД
18.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Сваровски елементи, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
21.790 МКД
Заштеда 16%
25.790 МКД
Додадено во омилени
21.790 МКД
Заштеда 16%
25.790 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Заштеда 29%
10.490 МКД