БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
LTP-1235PSG-7A
CASIO

LTP-1235PSG-7A

Шифра на артикл: 8161
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 21
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
7.490 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Додадено во омилени
9.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""