DQ-981-2E
CASIO

DQ-981-2E

Шифра на артикл: 14511
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Будилник
Бренд CASIO
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Пластика
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Календар, Термометар, Хигрометар
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Сина
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Тетово Центар, Охрид, Струга, OUTLET Аеродром