БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
Блог

Маја Чанаќевиќ - Англиски Рог

15.12.2019.

 

Прецизност, тајминг, елеганција, движење...

Без разлика дали зборуваме за класична музика или часовници, се чувствува посветеност која мотивира, поттикнува на раст.

 

 

Запознај се со Маја Чанаќевиќ, англиски рог, која кај модните комбинации за работното место посветува особено внимание на часовникот и накитот

 

Ги сака деталите, тие ја прават разликата, го дефинираат совршеното. Во своите лежерни комбинации Маја претпочита повеќе опции.

 

Прстен. Огрлица. Часовник.

 

Обетки. Часовник.

 

 

Фотографија: Александра Костадиновска

Видео: Михаил Намичев

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

15.
Nov.
2021.
Блог
NEW STORE
11.
Jun.
2021.
Блог
MY:TIME STORE @ SKOPJE CITY MALL
01.
Jun.
2021.
Блог
Придржувај се до ова упатство и твојот накит долго ќе изгледа како нов.
01.
Jun.
2021.
Блог
Водата е најчестиот виновник за расипување на часовниците! Прочитајте го упатството за одржување и употреба на часовници. 
31.
May.
2021.
Блог
Една декада DGR.
05.
May.
2021.
Блог
Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот.
11.
Mar.
2021.
Блог
BOLDNESS
03.
Mar.
2021.
Блог
Забава на зајдисонце, на почеток на лето
24.
Feb.
2021.
Блог
Sincere feelings, brave looks