EGS2646221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2646221 FASHION

Шифра на артикл: 18324
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
9.290 МКД
4.645 МКД
Заштеда: 4.645 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Тетово Центар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.890 МКД