U2859198019CR22 MARINER
MORELLATO

U2859198019CR22 MARINER

Шифра на артикл: 18727
Šifra proizvođača: MARINER
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Силикон
Ширина на ремче 22
Боја на ремче Црна
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 24733
1.500 МКД
Додадено во омилени
Ремче 15242
700 МКД