БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X4272B12019CR22 GIORGIONE Ремче Морелато
MORELLATO

X4272B12019CR22 GIORGIONE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8726
Šifra proizvođača: GIORGIONE
0 МКД
1.700 МКД
1.700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22
Достапност Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8751
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8744
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8674
1.550 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8648
1.550 МКД