БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X3395656019CR30 EXTRA Ремче Морелато
MORELLATO

X3395656019CR30 EXTRA Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8659
Šifra proizvođača: EXTRA
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 30
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8586
1.050 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8579
1.050 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8572
1.050 МКД