БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
U0112419019CR18 POINT Ремче Морелато
MORELLATO

U0112419019CR18 POINT Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8650
Šifra proizvođača: POINT
0 МКД
700 МКД
700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 18
Достапност Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8778
1.450 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8749
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8746
2.200 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8743
2.200 МКД