U2195432019SB18 TIPO LOCMAN Ремче Морелато
MORELLATO

U2195432019SB18 TIPO LOCMAN Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8632
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Алуминиум
Водоотпорност на часовник WR
Ширина на ремче 18
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""