X2524656041CR14 KAJMAN
MORELLATO

X2524656041CR14 KAJMAN

Шифра на артикл: 8613
Šifra proizvođača: KAJMAN
0 МКД
1.150 МКД
1.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 14
Достапност Diamond Mall