U3689A38017CR22 KUGA
MORELLATO

U3689A38017CR22 KUGA

Шифра на артикл: 8597
Šifra proizvođača: KUGA
0 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 22
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30077
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30080
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30083
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30087
1.100 МКД