БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD0348 MAGIC
MORELLATO

SD0348 MAGIC

Шифра на артикл: 20615
Šifra proizvođača: MAGIC
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на приврзок Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1