БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD7141 FOREVER
MORELLATO

SD7141 FOREVER

Шифра на артикл: 20614
Šifra proizvođača: FOREVER
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на приврзок Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.790 МКД