SD0327 INFINITY
MORELLATO

SD0327 INFINITY

Шифра на артикл: 9386
0 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Попуст Без попуст
Материјал на приврзок Циркони, Челик
Достапност ГТЦ Приземје