БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SD3410 DEC
MORELLATO

SD3410 DEC

Шифра на артикл: 9191
Šifra proizvođača: DEC
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Материјал на приврзок Челик
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД