ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
J010669 JOY LIGHT BLUE
MORELLATO

J010669 JOY LIGHT BLUE

Шифра на артикл: 9564
Šifra proizvođača: JOY LIGHT BLUE
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на пенкало Пластика, Циркони, Челик
Достапност Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
string(0) ""
string(0) ""