J010668 JOY LIGHT PURPLE
MORELLATO

J010668 JOY LIGHT PURPLE

Шифра на артикл: 9563
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на пенкало Пластика, Циркони, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""