J010622 DESK
MORELLATO

J010622 DESK

Шифра на артикл: 9173
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на пенкало Дијамант, Пластика, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
4.131 МКД
Заштеда 10%
4.590 МКД
Sačuvano u omiljne
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""