БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
J010619 DESK
MORELLATO

J010619 DESK

Шифра на артикл: 9172
Šifra proizvođača: DESK
0 МКД
4.590 МКД
2.754 МКД
Заштеда: 1.836 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на пенкало Дијамант, Пластика, Челик
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""