БАРАШ СОВРШЕН ПОДАРОК?
J010661 DIPLOMAT
MORELLATO

J010661 DIPLOMAT

Шифра на артикл: 9170
Šifra proizvođača: DIPLOMAT
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на пенкало Пластика, Челик
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД
Sačuvano u omiljne
2.754 МКД
Заштеда 40%
4.590 МКД
string(0) ""
string(0) ""