БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PTO3492629_5-1 YOYO
POLICE

PTO3492629_5-1 YOYO

Шифра на артикл: 21278
Šifra proizvođača: YOYO
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Унисекс
Боја на паричник Црна
Материјал на паричник Екокожа, Синтетика
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara